BOLU KİRALIK OYUN MAKİNALARI ,BİLECİK KİRALIK OYUN MAKİNALARI ,ADAPAZARI KİRALIK OYUN MAKİNALARI ,SAKARYA KİRALIK OYUN MAKİNALARI,HENDEK KİRALIK OYUN MAKİNALARI,ZONGULDAK KİRALIK OYUN MAKİNALARI,DİLOVASI KİRALIK OYUN MAKİNALARI,KAYNAŞLI OYUN MAKİNALARI,A BOKS,MASAJ KOLTUĞU,LANGIRT,ATARİ,OYUN MAKİNALARI,KEPÇE,BOKS,OYUNCAK MAKİNASI,CEP ŞARJ CİHAZ...           • BOLU VE ÇEVRE İLLERE KİRALIK BOKS,MASAJ KOLTUĞU,LANGIRT,ATARİ,OYUN MAKİNALARI,KEPÇE,BOKS,OYUNCAK MAKİNASI,CEP ŞARJ CİHAZ...           • KİRALIK BOKS,MASAJ KOLTUĞU,LANGIRT,ATARİ,OYUN MAKİNALARI,KEPÇE,BOKS,OYUNCAK MAKİNASI,CEP ŞARJ CİHAZ...           • KİRALIK OTOMATLAR BOKS,MASAJ KOLTUĞU,LANGIRT,ATARİ,OYUN MAKİNALARI,KEPÇE,BOKS,OYUNCAK MAKİNASI,CEP ŞARJ CİHAZ...           • cep Telefonu Şarj Cihazı,Masaj Koltuğu,Air Hokey,Langırt,Kıddrıce Kurulumu BOLU VE ÇEVRE İLLERE CEP TELEFONU ŞARJ OTOMATI,MASAJ KOLTUĞU,AİR HOKEY,LANGIRT,KIDDRİCE % &...           • 1 TL Cep Telefonu Şarj Cihazı ...           • BARİYER ADANA,ADIYAMAN,AFYON,AĞRI,AMASYA,ANKARA,ANTALYA,ARTVİN,AYDIN,BALIKESİR,BİLECİK,BİNGÖL,BİTLİS,...           • TURNİKE ADANA,ADIYAMAN,AFYON,AĞRI,AMASYA,ANKARA,ANTALYA,ARTVİN,AYDIN,BALIKESİR,BİLECİK,BİNGÖL,BİTLİS,...           • Akıllı Cep Şarj Çihazı Otomatı ÇOK YAKINDA YENİ ÜRÜNÜMÜZÜ SATIŞA SUNACAĞIZ....           • Kablosuz Garson Çağırma Butonu ...           
Menü
Site İçi Arama
İstatistikler
Toplam: 351846
Aktif: 2
Bugün: 112
Dün: 123
Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Anket
WEB SİTESİNDE İSTEDİĞİNİZ ÜRÜN BİLGİSİNE ULAŞABİLİYORMUSUNUZ.?
EVET
HAYIR
KISMEN
ULAŞAMIYORUM

Sonuçları Göster
Geçmiş Anketler

Paralı Su Sistemi

ÜRÜN KALİTESİ VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ BİRİNCİ HEDEFİMİZDİR.  

DEVRELERİMİZ 2 YIL GARANTİLİDİR.

SU TASARRUFUNU SAĞLAMAK AMACI İLE ÜRETİLMİŞTİR.

YÜKSEK SU FATURALARINA SON !!!!!!!


% 100 Yerli Üretimimiz olan zaman devresi Türk mühendis ve teknikerler tarafından,günümüz şartlarına göre otomat sektöründe yılların verdiği birikim ile hazırlanmış olur her türlü olasılığa karşılık ARGE ve denemeler yapılıp satışa sunulmuştur.

 

İKİ FARKLI ZAMAN DEVRELERİMİZ VARDIR.

1. DEVREMİZ DAKİKA VE SANİYE AYARLANABİLİR. 

2. DEVREMİZ SAAT VE DAKİKA'YA AYARLANABİLİR.

LÜTFEN ZAMAN DİLİMİNİ BELİRTİNİZ.

 HER İKİ  DEVREMİZDE 1 TL'DEN BAŞLAYARAK 9 TL 'YE KADAR KREDİLENDİRME SİSTEMİ MEVCUTTUR.İSTEDİĞİNİZ ÜCRETE SİSTEMİNİZİ ÇALIŞTIRABİLİRSİNİZ.


1-SU BAĞLANTI SİSTEMİ;

 

SU BAĞLANTI DEVRESİ   : 300 TL.

-Sistem 12 v DC Voltaj ile çalışır.

-Sistem Çalışma basıncı ; 0,1-10 Bar

-Max.su sıcaklığı : 80° C çalışır.

-Su bağlantı elamanı 12DC V çalıştığı için çarpılma riski yoktur.

-Sıcak  su tesisatına bağlanabilir.

-Soğuk su tesisatına bağlanabilir.

-Sıcak ve Soğuk su bağlantılarını farklı ücretlendirebilir yada ikisini karıştırıp tesisata verebilirsiniz.(ikinci bir su bağlantı ekipmanı ekstra ücretlidir.)

 

DEVREMİZ 12 VDC İLE ÇALIŞIR.

TÜM OTOMAT MAKİNALARINDA KULLANILABİLİR.

ARADIĞINIZ HERŞEY BU DEVREDE TEK DEVRE ÇOK İŞ ......

ÇAMAŞIR MAKİNASI-KURUTMA MAKİNASI-BİLGİSAYAR-PLAYSTATİON PS3-YIKAMA MAKİNASI-ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE-TÜM OTOMATLARDA GÜVENLE KULLANILABİLİR.

 

 

En:30.5mm Boy:27mm Derinlik:23mm


BAĞLANTI ŞEMASI


 

 

 ZAMAN DEVRESİ ÖN VE ARKA GÖRÜNÜMLERİ


 

 

 

ÇIPLAK DEVRE FİYATI: TL+K.D.V

SAÇ KUTULU DEVRE FİYATI: TL+K.D.V

 

 

 

 

 

BAĞLANTILARDA VEYA AYARLARDA TAKILDIĞINIZ NOKTADA HER ZAMAN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ.ÜRÜNÜNÜZÜN GARANTİ DIŞINDA KALMAMASI İÇİN BU UYARILARA DİKKAT EDİNİZ.

GARANTİ ŞARTLARI:

Herhangi bir kullanıcı hatasına sebebiyet vermemek ve vermiş olduğumuz garantinin bozulmaması için kart ve display üzerinde su,devreler üzerinde değişiklik,kısa devre ve nemli yerde ürünlerimizin çalıştırlmamasına dikkat etmelidir.jeton kanalları ve adaptör garanti dışındadır.(Garanti dışında kalan jeton kanalı ürünü kullanan müşteri içine yabancı maddeler attığında jeton kanalına zarar vermekte firmamız jeton kanalını müşteri hatası olarak görmektedir.Bağzı işletmelerde Adaptör stabil 220 v AC V. üzerinde çalıştırıdığı yerlerde yüksek voltajdan adaptör arıza vermektedir.Ürünümüzü alan İşletme bu konulara dikkat etmek zorundadır.)Firma olarak müşterilerimizi zor durumda bırakmamak için garanti konusunda her türlü desteği veriyoruz.

İçerik Rss - Haberler Rss
Tasarım ve Programlama: Serkan Ergin